účetní služby pro živnostníky Olomouc na klíč

Účetní služby pro živnostníky

Účetní služby pro živnostníky Olomouc

Účetní služby pro živnostníky Olomouc. Podnikáte v Olomouci a okolí? Jste živnostník a nerozumíte účetnictví a daním? Nezoufejte! Jsme tu pro Vás. Účetní kancelář Šafková v Olomouci nabízí kompletní účetní služby pro živnostníky z Olomouce a okolí. Přenechte starosti a odpovědnost za Vaše účetnictví profesionálům. Ušetříme Vám čas, nervy a peníze.

Kvalitní účetní služby pro živnostníky v Olomouci

účetní pro živnostníky v Olomouci a okolíPoskytujeme veškeré účetní služby pro podnikatele a živnostníky v Olomouci a blízkém okolí. Využijte i vy našich zkušeností s účetnictvím pro živnostníky a podnikatele a předejdete tak ztrátě času, nervů i financí za pokuty.

S námi bude o Vaše účetnictví 100% postaráno, za svou práci ručíme! Nabízíme vedení veškerého účetnictví podnikatelů a živnostníků. zpracování mezd, sociální a zdravotní odvody, dovolená, daňové záležitosti, vše co jako živnostník Olomouc od správně provedeného účetnictví čekáte.

Nabízíme vypracování daňového přiznání pro živnostníky v Olomouci a okolí včetně odkladu daňového přiznání, provedeme také opravu Vašeho daňového přiznání, které bylo provedeno neodborně.

účetnictví pro podnikatele v OlomouciKompletní účetní servis pro živnostníky v Olomouci

  • kompletní účetní služby pro podnikatele a živnostníky v Olomouci na klíč
  • jednoduché i podvojné účetnictví
  • výpočet mezd
  • výpočet dovolené
  • nemocenská a s tím spojená agenda pro Vaše zaměstnance
  • komunikace s bankou
  • správa vydaných a přijatých faktur

Svěřte Vaše účetnictví profesionálům

Jsme profesionální účetní kancelář s osobním přístupem a výhodnou cenou za provedení účetních služeb pro živnostníky v Olomouci a okolí. Vy pracujte, věnujte se Vašim zákazníkům, účetnictví nechte na nás!

Pracujeme přímo v naší kanceláři v Olomouci, přijedeme za Vámi nebo se s Vámi spojíme na dálku, je na Vás, jaká forma spolupráce je pro Vás ta pravá. O Vaše účetnictví v Olomouci se postaráme na jedničku!