Finanční služby

Pomáháme firmám a živnostníkům ve finančním světě. Jsme na Vaší straně!

Poptávka

Pro živnostníky

Pomáháme živnostníkům  ve světě financí.

Malé firmy

Pomáháme malým firmám vyznat se ve složitém firemním světě financí.

Velké firmy

Optimalizujeme finanční toky pro velké firmy za účelem efektivních firemních financí.

Firemní finance

Pomáháme živnostníkům, malím firmám i velkým společnostem včetně neziskového sektoru se správou a optimalizací firemních finančních toků.

Poptávka

fIREMNÍ FINANCE

Současný finanční trh je natolik rozsáhlý, pestrý a dynamický, že jednotlivec má malou šanci se v něm vyznat a sledovat všechny změny, které se dějí každý den. 

Svěřte se proto do naší péče, tj. do péče odborníků, kteří mají svoji práci rádi a za nimiž jsou skutečné výsledky. Naším hlavním zájmem je odpovědně zastupovat všechny klienty, předvídat jejich rizika a potřeby, nebát se říct pravdu a skutečně být oporou v těžkých i radostných událostí. 

Nabídka finančních produktů nejen pro firmy

Zabezpečení na stáří

Nespoléhejte se na to, že se o Vás v budoucnu postará stát. Z důvodů stárnutí populace a s tím spojených stále vyšších nákladů na důchodový systém je prakticky nezbytné si spořit na důchod již v době aktivního pracovního života.  

Každý, kdo dnes vydělává průměrnou a vyšší mzdu, by měl v důchodu počítat s dramatickým poklesem příjmů. Pokud si chcete i ve stáří zachovat svoji současnou životní úroveň je nutné si již nyní vytvářet finanční rezervy. 

Využít je třeba všech možností, které poskytuje finanční trh, u řady produktů lze navíc získat státní podporu a daňové úlevy.

Investice, hypotéky

Vzhledem k současné výši úrokových sazeb na spořících účtech a zhodnocení bankovních vkladů, které je s porovnáním k inflaci zanedbatelné, je velmi prozíravé investovat do nemovitostí.

Ceny nemovitostí z dlouhodobého hlediska stále rostou a ať už si pořizujete nemovitost pro účel vlastního bydlení či pronájmu, lze tuto koupi považovat za dobrou investici.

Stavební spoření

Tento produkt je díky státnímu příspěvku velmi oblíbený, je vhodný pro fyzické i právnické osoby, pro občany EU i pro cizince s trvalým pobytem, pro děti i dospělé.

Úvěr ze stavebního spoření

Přidělením ohodnocovacího/hodnotícího čísla má klient nárok na úvěr ze stavebního spoření, tedy po 2 letech spoření a naspořením 40% -50 % cílové částky dle sjednaného tarifu.

Tento úvěr lze splatit kdykoliv a bez sankce. 

Tento úvěr je nezajištěný, tedy bez zástavy nemovitosti a není zde nárok na státní podporu.

Překlenovací úvěr

Pokud klient nemá dost peněžních prostředků, je možné využít překlenovací úvěr, který je posuzován jako vlastní zdroj a překlenuje období pro splnění podmínek. 

Je tedy vhodný pro klienty bez vlastních zdrojů, ale je dražší než hypotéka.

Banky poskytují tyto úvěry běžně na 18 let, ale lze získat i výjimku.

Americká hypotéka

Tento typ hypotéky je bez účelu, je to hypotéka na cokoliv, např. na pořízení rekreačního objektu.

Oproti běžné hypotéce je výrazně dražší a pro banku je více riziková.

Hypoteční úvěr

Žadatelem o hypoteční úvěr může být občan ČR starší 18 let i cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR.

Rozhodující vliv na přidělení úvěru má nejen tzv. LTV, čili hodnota požadované zástavy oproti  výši požadovaného úvěru, ale i bonita žadatele. 

Maximální doba splatnosti je do 30 let a maximální věková hranice pro splacení je do 70 let nejbonitnějšího žadatele. Úroková sazba je pevná na 1, 2, 3, 5 a 10 let

Adresa

Stupkova 952/18b, Olomouc

Sylva Šafková Hlavní účetní
Kontakt: 776 570 886
www.ucetni-olomouc.eu

safkova@ucetni-olomouc.eu

Děkujeme za poptávku
Odeslání se nezdařilo